welcome logotip
Головна
Про компанію
Виставки
Послуги
Оформлення
Документи
Партнери
Інше
Про компанію
   


Messe-Consulting Europa - німецько-українська компанія, що гарантує своїм клієнтам високий рівень професіоналізму та надійності. Компанія спеціалізується на організації відвідувань виставок Європи.

Досвід нашого персоналу, надійні зарубіжні партнери та безпосередні контакти з європейскими виставковими центрами дозволяють нам пропонувати Вам широкий вибір послуг, пов'язаних з Вашою поїздкою на виставку, і при цьому гарантувати високий рівень сервісу. Серед цих послуг - замовлення запрошення і вхідних квитків на виставку, візова підтримка, підбір готелю та транспорту, інформаційний пакет, послуги перекладача на виставці.

Messe-Consulting Europa займається також наданням інформації про західноєвропейські виставки українським бізнесменам та фірмам з метою привернути їх увагу до перспектив співпраці з західними компаніями. Ми надаэмо консультації з збирання документів для оформлення віз для українських бізнесменів, котрі їдуть у службове відрядження до Німеччини та Австрії на зустріч зі своїми партнерами. Ми також надаємо допомогу в організації ділових поїздок представників іноземних компаній в Україну (відвідування виставок, організація зустрічей, трансфер, готель, перекладач)

Messe-Consulting Europa пропонує своїм клієнтам також додатковий сервіс професійного перекладу текстів будь-якої складності та тематики (з російської\української на німецьку мову, з німецької на російську\українську мови). Якість перекладу та його відповідність оригіналу перевіряється носієм мови. Це сама висока гарантія того, що Ваш переклад буде виконано не тільки вірно граматично та лексично, але й з урахуванням всіх особливостей стилістики німецької мови.

 

 

 

 

  

 

 
Messe-Consulting Europа
ул. Б.Хмельницького 52Б
оф. 307
01030 Київ
Україна
Тел..: +38 044 490 73 08
Факс: +38 044 490 73 08
mce-ukraine@mail.ru
 
META-Ukraine
Copyright MCE - Created by MCE